Ogłoszenie 


Yo! Są jacyś chętni do kontynuowania forum?


Dajcie znać w temacie.


Być może już wkrótce ruszymy w nowej odsłonie. Przygotujcie się więc dobrze i śledźcie forum!


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Król Dusz
2015-06-07, 17:44
Arrancar NPC
Autor Wiadomość
Król Dusz 


Wiek: 25
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 752
Wysłany: 2015-03-21, 19:34   Arrancar NPC

NPC

Będzie to zbiór ważnych Arrancarów, którzy będą mieli znaczenie podczas całej rozgrywki. Podobnie jak Kapitanowie i Stern Ritterzy. Pojawi się tutaj na pewno cała Espada oraz Władca całego Hueco Mundo. Z czasem, jeśli będzie taka potrzeba, opiszę też zwykłych Numeros oraz Fraccion. Pamiętajmy, że osoby z Espady są bardzo ważne, więc należy odnosić się do nich z szacunkiem. Nie wspominając już o Władcy.


Władca

  Imię i nazwisko: Toyokazu Mihashi
  Ranga: Władca
  Opis: Ciężko określić jego wzrost i wagę, ponieważ od kiedy wszyscy Arrancarzy pamiętają, siedzi na swoim wielkim tronie w wielkiej sali w zamczysku. Rzadko kiedy przemieszcza się z jednego pomieszczenia do drugiego. Z pozycji siedzącej wydaje się mieć jakieś 175 cm i około 70 kg. Jego twarz jest okryta bandażem po jednej stronie. Jest dosyć stary, wygląda na jakieś 50 lat. Nosi wielki, biały płaszcz, który zakrywa całkowicie jego prawą rękę. Lewa ręka trzyma laskę, którą używa do przemieszczania się.
  Cichy i spokojny, ale bardzo surowy. Wydaje rozkazy wszystkim Arracarom. Mówią na niego 'władca' bądź 'stwórca'. Jest bardzo tajemniczy.
  Zanpakutou: Brak informacji. Nikt nigdy nie widział żadnego Pogromcy Dusz przy nim.Espada

  Imię i nazwisko: Fukusaburu Kanesaka
  Ranga: I | Starość
  Opis: Mierzy około 185 cm i waży około 76 kg. Wysoki, ale bardzo szczupły staruszek. Wygląda na około 65 lat. Cały pomarszczony, ma siwe włosy oraz wąsy. Zamiast bródki ma pozostałości po masce pustego, które bardzo przypominają szpiczasty zarost. Centralnie na klatce piersiowej ma swoją dziurę po łańcuchu. Swój tatuaż z numerem ma umiejscowiony na prawym przedramieniu. Ubrany jest w biały strój przypominający koszulę, kamizelkę i spodnie od garnituru. Zakłada również czarny krawat.
  Spokojny staruszek. Ktoś kto go nie zna nie powiedziałby, że jest złem wcielonym. Prawa ręka Władcy Hueco Mundo. Uwielbia popijać ze swoim szefem zieloną herbatę. Lubi wywyższać się swoją pozycją w Espadzie.
  Zanpakutou: Klasyczne no-dachi. Noszone w czarnej pochwie. Miecz często służy jako podpórka dla staruszka. Tsuba w kształcie okręgu. Rękojeść w kolorze czarnym z zielonymi fragmentami. Uwolnienie nieznane.  Imię i nazwisko: Kiyomi Seo
  Ranga: II | Nihilizm
  Opis: Szczupła (50 kg) i wysoka dziewczyna (179 cm). Wygląda na około 25 lat. Ma ciemne oczy i czarne jak węgiel włosy sięgające aż do ud. Na twarzy nosi czarną maskę, zakrywającą usta i nos. Najprawdopodobniej pod nią ma pozostałości po swojej masce Pustego. Dziurę pustego ma w miejscu, gdzie normalny człowiek ma serce. Numer pozycji w Espadzie został wytatuowany na lewej łopatce. Ubrana jest w białe szaty, które przypominają golf na długi rękaw, zakrywający całą szyję z ekspresem. Przewiązana czarną szatą, na nogach nosi obcisłe spodnie w białym kolorze i czarne wysokie kozaki.
  Cicha i spokojna. Nigdy się nie wychyla jeśli sytuacja tego nie wymaga. Mówi tyle co nic, często odpowiada tylko: tak, nie, nie wiem. W walce nie boi się krwi ani brudu. Niesamowicie skuteczny morderca wykonujący swoje zadania w 100%.
  Zanpakutou: Klasyczna katana. Noszona w żółtej kaburze przy lewym boku. Tsuba w kształcie kwadratu. Rękojeść w kolorze żółtym. Uwolnienie nieznane.  Imię i nazwisko: Keiji Jaruga
  Ranga: III | Rozpacz
  Opis: Niski (170 cm) i szczupły (50 kg) staruszek, wyglądający na około 57 lat. Z ust nie znika mu szeroki uśmiech. Ma dwie bardzo duże blizny, na twarzy, które wędrują od oczu aż przez policzki. Są one zagojone, przez co Jaruga nie może otworzyć oczu - jest niewidomy. Ma zaczesane, siwe włosy. Dziura po łańcuchu znajduje się na brzuchu, jakieś 5 cm pod mostkiem. Pozostałością po masce jest fragment kręgosłupa sięgający od podstawy czaszki, aż do połowy pleców. Numer pozycji ma na lewej dłoni. Ubrany jest w białą marynarkę z czarnymi fragmentami, którą zapina tylko na jeden guzik. Pod spodem nie ma nic. Na nogach nosi białe, szerokie spodnie i klasyczne sandały.
  Równie spokojny jak pierwsza dwójka Espady. Jednak bardzo denerwuje go, kiedy ktoś mówi 'Zobacz' lub 'Widzisz?'. Przez jego kalectwo nie może oglądać piękna otaczającego go świata. Ma za to świetny słuch dzięki któremu może nawet walczyć. Podobno stracił wzrok kiedy był zwykłą duszą. Jego rozpacz była tak wielka, że łzy wyżłobiły dwie wielkie blizny na jego twarzy. Inni mówią, że został trafiony przez Hollowa.
  Zanpakutou: Klasyczny rapier. Noszony w czarnej pochwie po prawej stronie. Tsuba zaokrąglona, pięknie zdobiona. Rękojeść w kolorze czerwonym. Uwolnienie nieznane.  Imię i nazwisko: Goro
  Ranga: IV | Chciwość
  Opis: Wysoki (190 cm) i bardzo postawny (98 kg), ciemnoskóry mężczyzna. Ma czarne dredy, spory nos i przyjazny wyraz twarzy. Resztkę maski Pustego ma tuż pod lewym okiem. Przypomina górną żuchwę z wielkim zębem. Dziura po łańcuchu znajduje się na lewym barku od przodu, a numer 4 widnieje na szyi po tej samej stronie. Nosi biały strój przypominający obcisły t-shirt z dużym dekoltem i zapinany na czarne guziki, czarny, bardzo gruby pas a także luźne białe spodnie.
  Mówi się, że jest mistrzem w posługiwaniu się technikami rasowymi, takimi jak Cero czy Bala. Podobno potrafi wystrzelić Cero bez przybrania jakiejkolwiek pozy, co jest dodatkowym elementem zaskoczenia podczas walki. Normalny gościu, zdarza mu się śmiać. Najczęściej ze słabszych od siebie. Strasznie nie lubi Espady nr 1, który ma się za najpotężniejszego w całym Hueco Mundo.
  Zanpakutou: Klasyczna katana. Noszona w granatowej kaburze przy lewym boku. Tsuba w kształcie prostokąta. Rękojeść w kolorze granatowym. Uwolnienie nieznane.  Imię i nazwisko: Wei Zijn
  Ranga: V | Destrukcja
  Opis: Dobrze zbudowany chłopak (80 kg) o wzroście (175 cm). Ma czarne, postrzępione włosy i niebieskie oczy. Na lewej stronie twarzy ma wielką bliznę po ataku Cero. Swoją dziurę pustego ma centralnie na klatce piersiowej. Numer 5 widnieje pod lewym okiem, na bliźnie. Reszta maski to fragment białego płata, który przypomina spinki do włosów, mieszczący się po prawej stronie głowy. Nosi biały strój wyglądający jak męskie kimono z bardzo długimi rękawami zasłaniającymi dłonie.
  Chaotyczny i agresywny. Nie potrafi zrozumieć, że jest słabszy niż część z Arrancarów w Espadzie. Dawno temu walczył o stołek numer 2 z Seo. Kobieta dosłownie wbiła mu do głowy, że jest za słaby, więc spaliła mu część twarzy na której widnieje numer Wei'a. Gardzi rozkazami i wolałby robić wszystko na własną rękę. Podobno jest najszybszym ze wszystkich Arrancarów.
  Zanpakutou: Klasyczna katana. Noszona w brązowej kaburze przy lewym boku. Tsuba w kształcie kuli z wystającymi kolcami. Rękojeść w kolorze brązowym. Uwolnienie nieznane.  Imię i nazwisko: Ochiyo Shiokawa
  Ranga: VI | Zatracenie
  Opis: Niska (169 cm) i gruba (90 kg) kobieta o fioletowych włosach i oczach w kolorze niebieskim. Ma spory nos i zawsze pomalowane usta na czerwono. W lewym uchu ma pozostałości po masce Hollowa, która wygląda jak kolczyk z dwoma białymi piórami. Dziurę po łańcuchu ma tuż nad piersiami. Numer VI ma zapisany na dolnej części pleców, tuż nad pośladkami. Nosi tony bransoletek, naszyjników, korali i innego badziewia. Prócz tego zakłada białą suknię z czarnymi zdobieniami bez ramiączek. Nosi również czarną szatę, którą przeważnie przewiązuje przez szyję.
  Próżna i zapatrzona w siebie. Liczy się tylko kasa, błyskotki i zyski. Uważa się za najpiękniejszą na świecie, mimo iż jest już stara i brzydka. Nie lubi się pocić i walczyć. Wolałaby godzinami przesiadywać w swojej komnacie i wysługiwać się swoimi Fraccionami.
  Zanpakutou: Klasyczna katana o bardzo cienkim ostrzu. Noszona w białej kaburze przy lewym boku. Tsuba w kształcie sześcianu. Rękojeść w kolorze białym. Uwolnienie nieznane.  Imię i nazwisko: Big Juri
  Ranga: VII | Wściekłość
  Opis: Wielki, tłusty (140 kg) i wysoki facet (180 cm). Posturą przypomina zawodnika sumo. Ma ciemną karnację oraz czarne włosy spięte w kok i brodę. Jego dziura po łańcuchu znajduje się na lewej piersi, a numer 7 na prawej. Resztki maski znajdują się na szyi i przypominają obrożę z kolcami. Nie nosi góry stroju. Ma na sobie tylko czarny sznur który przewiązuje w pasie oraz białe spodnie. Na nogi zakłada czarne, wysokie buty.
  Uwielbia jeść, mógłby pochłaniać tony jedzenia. Zresztą, najbardziej smakują mu dusze bezbronnych istot. Nienawidzi Yin i Yang, którzy non stop naśmiewają się z jego rozmiarów. Śmieją się, że całe Reiatsu, które posiada zamagazynował w brzuchu. Mówi się, że jego Hierro jest nie do przebicia.
  Zanpakutou: Bardzo krótkie wakizashi. Noszone w złotej kaburze, przyczepione paskami do lewego przedramienia. Tsuba w kształcie kwadratu. Rękojeść w kolorze złotym. Uwolnienie nieznane.  Imię i nazwisko: Yumiko Abe
  Ranga: VIII | Poświęcenie
  Opis: Szczupła (63 kg) i wysoka (178 cm) kobieta, o naprawdę przyjemnych krągłościach. Jest czarnoskóra, ma żółte oczy i niebieskie, krótkie włosy oraz zawsze pomalowane usta na różowo. Dziurę po łańcuchu ma w miejscu, gdzie powinien być pępek, zaś numer 8 tuż pod nim. Resztka maski to lewy róg, który wystaje z włosów. Ubiera białą, krótką kurtkę z czarnym zamkiem i kapturem z tzw. liskiem. prócz tego nosi krótkie, obcisłe majtki/spodenki i wysokie, czarne buty.
  Flirciara. Uwielbia mężczyzn, nieważne jakiej rasy. Docenia piękno w każdym. Nie lubi za to Espady numer 6, bo uważa ją za bardzo próżną.
  Zanpakutou: Klasyczna katana. Noszona w różowej kaburze po lewej stronie. Tsuba w kształcie kwiatu. Rękojeść w kolorze różowym. Uwolnienie nieznane.  Imię i nazwisko: Ryutaro Nozara
  Ranga: IX | Szaleństwo
  Opis: Mężczyzna o wzroście 189 cm i wadze 80 kg. Szczupły, niczym się nie wyróżniający. Ma ciemną brodę i rozczochrane włosy w każdą stronę. Ma wiecznie taki sam wyraz twarzy i wygląda na bardzo znudzonego. Dziurę Hollowa ma na szyi, zamiast 'jabłka Adama'. Numer znajduje się na prawym barku, a pozostałości maski znajdują się na nosie i wyglądają jakby znacznie go wydłużały. Ubiera się w strój bardzo podobny do fartucha z podwiniętymi rękawami. Prócz tego zakłada również rękawiczki i obcisłe, białe spodnie.
  Jest szalonym naukowcem. To on wynajduje różne przydatne przedmioty i monitoruje całe Hueco Mundo. Mimo swojego niskiego stanowiska jest lewą ręką Władcy, któremu służy bez mrugnięcia okiem. Wygląda wiecznie na znudzonego, ale w rzeczywistości jest bardzo pracowity.
  Zanpakutou: Klasyczna katana o lekko wygiętym ostrzu. Noszona w fioletowej kaburze po lewej stronie. Tsuba w kształcie okręgu, pustego w środku. Rękojeść obwinięta białym bandażem, na końcu wystaje kilkucentymetrowy, srebrny łańcuszek. Uwolnienie nieznane.  Imię i nazwisko: 'Hollow Twins' Yin & Yang
  Ranga: 0/X | Samotność
  Opis: Jedyni w swoim rodzaju, są niemalże identyczni. Obaj rudzi z żółtymi oczami. Wyglądają na około 15 lat. Szczupli i niscy. Ubrani są również tak samo. Zakładają białe bluzy z kołnierzem. Yin ma długi rękaw po prawej, a Yang na lewej. Na drugich rękach mają łańcuchy, które łączą ich ze sobą. A na nogach mają krótkie spodenki z czarnymi fragmentami. Mają także takie same dziury Pustych na środku klatek piersiowych. Fragmenty masek to otoczki dookoła oczu (Yin na lewym oku, a Yang na prawym). Numer 10 mają na łydkach (Yin na lewej, Yang na prawej).
  Radośni, głośni i denerwujący. Robią mnóstwo hałasu. Są bardzo dziecinni, a walka to dla nich zabawa. Kiedy zdarli maski, moc duchowa została podzielona na dwa ciała, złączone ze sobą Zanpakutou. Podczas uwolnienia stają się najpotężniejszymi Arrancarami.
  Zanpakutou: Jest to czarny łańcuch, które bliźniaki mają w jakiś nienaturalny sposób 'przyspawany' do rąk za pomocą dwóch białych bransolet. Yin do lewej ręki, a Yang do prawej. Kiedy nie walczą, łańcuch mają owinięty dookoła rąk (muszą trzymać się razem). Podczas walki, łańcuch ma 3 metry długości (jest rozwinięty). Uwolnienie nieznane.
Ostatnio zmieniony przez Soul Queen 2015-07-26, 22:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 752
Wysłany: 2015-06-07, 17:44   

Ostatnio zmieniony przez Soul Queen 2015-07-26, 22:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Król Dusz 


Wiek: 25
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 752
Wysłany: 2015-06-07, 17:44   

Numeros

  Imię i nazwisko: Tayato
  Ranga: Numeros 23 / Fraccion Espady 9
  Opis: Bardzo wysoki mężczyzna, bo ma jakieś 195 cm wzrostu. Jednak jest niezwykle chudy, waży prawie 65 kg. Ma długie, siwe włosy spięte w kucyk. Część włosów opada mu na czoło. Nosi duże okulary korekcyjne. Przeważnie wygląda na znudzonego. Fragment jego maski to dziwna śruba, która wystaje mu ze skroni. Dziura pustego znajduje się centralnie na wysokości mostka. Ubiera biały strój, który przypomina fartuch. Pod spód zakłada czarny golf. Spodnie również białe, z ciemnymi wstawkami.
  Jest fraccionem dziewiątego espady. Jest jego prawą ręką, więc razem przesiadują w laboratorium i eksperymentują ile tylko mogą. Przeważnie wygląda na znudzonego, ale jest niesamowicie inteligentny i mądry.
  Zanpakutou: Klasyczna katana. Schowana w szarą pochwę noszona po lewej stronie. Rękojeść w kolorze szarym z czarnymi wstawkami. Tsuba w kształcie okręgu (srebrna). Uwolnienie nieznane.  Imię i nazwisko: Toyoko
  Ranga: Numeros 24 / Fraccion Espady 9
  Opis: Kawał baby. Wysoka, ma jakieś 189 cm wzrostu i wygląda jak kulturystka nafaszerowana sterydami. Waży jakieś 89 kg. Ma bardzo męskie rysy, choć stara się jak może, żeby przypominać kobietę. Ma spore piersi, długie, fioletowe włosy spięte w kok, maluje usta na czerwono i ogólnie dba o swoją cerę oraz skórę. Reszta maski to spoty fragment na uchu, który przypomina ucho elfa. Dziura po łańcuchu znajduje się na brzuchu. Nosi biały strój bez rękawów, ale ze sporym dekoltem. Dzięki temu widać jej spore mięśnie. Do tego czarny pas i białe spodnie wyglądające jak legginsy oraz czarne kozaki.
  Mimo iż wygląda jak facet, jest kobietą. Zawsze próbuje to podkreślić i nie lubi, kiedy ktoś myli ją z mężczyznami. Nawet jej głos przypomina męski. Mimo to, jest bardzo mądra i pomaga swojemu przełożonemu w eksperymentach.
  Zanpakutou: Klasyczna katana. Schowana w zieloną pochwę noszona po lewej stronie. Rękojeść w kolorze zielonym. Tsuba w kształcie okręgu (srebrna). Uwolnienie nieznane.
Ostatnio zmieniony przez Soul Queen 2015-07-26, 22:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by
phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen modified v0.3 by warna

| | Darmowe fora | Reklama


One Piece Adventure PBF/RPG

SnM: Naruto PBF

Bleach OtherWorldBlackButlerVampire KnightHogwartDreamRaashtram PBF

 photo srednibaner_zps11a36005.pngDark AgesFantasySekaiPBF

Regnum