Ogłoszenie 


Yo! Są jacyś chętni do kontynuowania forum?


Dajcie znać w temacie.


Być może już wkrótce ruszymy w nowej odsłonie. Przygotujcie się więc dobrze i śledźcie forum!


Poprzedni temat «» Następny temat
Quincy NPC
Autor Wiadomość
Król Dusz 


Wiek: 25
Dołączył: 15 Mar 2015
Posty: 752
Wysłany: 2015-03-21, 19:33   Quincy NPC

NPC

Zbiór kilku, najważniejszych Quincy na naszym forum. Większość z nich to Stern Ritter, którzy osiągnęli bardzo wysokie doświadczenie i są na poziomach Kapitanów oraz Espady. Pierwszy z nich, Stern Ritter 'A' jest najpotężniejszym ze wszystkich. Nazywany jest Cesarzem Quincy. Prócz tego, z biegiem czasu pojawią się też tutaj Niszczyciele z niższych szczebli, którzy będą uczestniczyć w eventach i misjach. Kierowani są oczywiście przez Adminów/MG.


Stern Ritter


  Imię i nazwisko: Alexander Cross
  Ranga: A "The Almighty" | Cesarz
  Opis: Wysoki mężczyzna (189 cm) o bardzo postawnej posturze ciała (91 kg). Podobno jest bardzo stary, ale wygląda na około 42 lat. Jest czarnoskórym gościem, ma czarne tatuaże. Nie ma włosów, za to nosi krótki zarost. Ubiera klasyczny, biały mundur Quincy.
  Bardzo surowy, ale spokojny i cichy. Kocha swoją czystą krew Quincy i pochodzenie swojego rodu. Nie znosi przegrywać, ma charakter zwycięzcy. Rządzi wszystkimi Niszczycielami, każdy rozkaz wychodzi od niego.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.


  Imię i nazwisko: Balfour Peadiar
  Ranga: B
  Opis: Przystojny blondyn o niebieskich oczach o przeciętnej posturze. Mierzy 184 cm i waży 85 kg. Ma wiecznie zadowolony wyraz twarzy. Nosi klasyczny, biały mundur Quincy z wyjątkiem pasa, który zamiast w kolorze czarnym jest w kolorze ciemnego fioletu.
  Mimo radosnego wyglądu, tak naprawdę jest potężnym wojownikiem o dużej sile fizycznej. Jest prawą ręką Cesarza. Alexander często wspomina, że blondyn obejmie jego stanowisko kiedy nadejdą jego dni. Mówi się, że gdyby miał tyle lat co Cross to byłby od niego potężniejszy.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Cyclop
  Ranga: C "The Compulsory"
  Opis: Wysoki (187 cm) szatyn o budowie atlety (87 kg). Ma pociągłą buzie, która świetnie zgrywa się z włosami opadającymi na oczy. Oczu jednak nie widać, bo zawsze nosi czerwone, cienkie okulary. Nosi klasyczyny, biały mundur Quincy z wyjątkiem guzików, które są ciemno czerwone.
  Rzadko kiedy się odzywa, nie jest agresywny, ale wykonuje każde zlecenie swojego Pana. Sam nigdy nie podejmuje ryzykownych decyzji. Podobno nikt nigdy nie widział jego oczu. Okulary są mocno przyczepione do jego głowy, więc podczas walki nie spadają mu z głowy. Mówi się też, że jego oczy emanują największą ilość energii duchowej. Nikt nie wie jak naprawdę się nazywa. Przydomek wziął się z okularów, które nosi. Wyglądają jakby miał jedno, wąskie oko.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Ossian Tormod
  Ranga: D "The Death Dealing"
  Opis: Chudy (75 kg) i niezwykle wysoki (202 cm) facet o krótkich, ciemnych włosach. Lubi nosić ciemne okulary. Często uśmiechnięty. Nosi klasyczny, biały mundur Quincy z wyjątkiem rękawów, które są bardzo szerokie. Nie nosi też rękawiczek.
  Radosny gościu, zawsze uśmiechnięty. Lubi się wygłupiać i sprawiać radość innym. Kocha magię, często popisuje się swoimi sztuczkami. Stąd brak rękawiczek i szerokie rękawy. Łatwiej mu wtedy 'wyciągnąć asa z rękawa'.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Wallace Wyndham
  Ranga: E "The Explode"
  Opis: Facet o przeciętnej budowie ciała (180 cm i 74 kg), ale dużej sile fizycznej. Ma jasną cerę, ale za to czarne jak węgiel, krótko ostrzyżone włosy. Nad prawym lewym okiem nosi czarną zakładkę, którą zakłada na lewe oko podczas walki. Podobno łatwiej mu wtedy wycelować i trafić cel. Nosi klasyczny strój Quincy oraz biały beret.
  Ma mentalność typowego żołnierza. Nie lubi sprzeciwów, wszystko musi być zrobione dokładnie, szybko i najlepiej jak to możliwe. Uwielbia sprawować władzę na każdym, nawet nad silniejszymi od siebie.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Gilchrist
  Ranga: F "The Fear"
  Opis: Chudy (59 kg) mężczyzna o przeciętnym wzroście (175 cm). Ma fioletowe włosy średniej długości, które zaczesuje do tyłu. Tylko jeden kosmyk opada na twarz. Jest tak chudy, że widać mu kości nawet na twarzy. Jego oczy są koloru pomarańczowego. Ma przerażający wyraz twarzy, jak jakiś psychol. Nosi klasyczny mundur, ale pod marynarką ma czarny golf.
  Wydaje mu się, że jest najstraszniejszą istotą jaką można spotkać. I rzeczywiście ma rację. Ma psychikę zwyrola, psychopaty, osoby która ciężką przeszłość. Gardzi wszystkim i wszystkimi. Uwielbia sprawiać ból i siać strach wśród innych.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Murdoch
  Ranga: G "The Glutton"
  Opis: Gigant. Ma niewyobrażalne rozmiary. Waży aż 150 kg i mierzy 240 cm. Jest potężnym gościem, postury znacznie przywyższającej nawet kulturystów. Wszędzie mięśnie. Ma charakterystyczne oczy, są całe białe. Nie mają siatkówki, źrenic, nic. Jednak widzi wszystko jak trzeba. Ma jasno czarny zarost i potargane włosy. Na plecach ma wielką bliznę w kształcie litery X. Jego strój też jest nieco inny. Od pasa w dół mundur niczym się nie różni. Jednak góra wygląda jak kamizelka. Jest zapinana na guziki, ale tylko do połowy tułowia, reszta po prostu się nie dopina.
  Nie potrafi wypowiedzieć innego słowa niż swoje imię, czyli Murdoch. Dlatego nieważne jakie pytanie mu zadamy, zawsze odpowie to samo. Jest bezmyślnym osiłkiem. Nie ma własnego zdania na żaden temat, nie ma wspomnień, zupełnie nic. Jest jak zabaweczka w rękach Cesarza.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Morgan 'Blaze' Duff
  Ranga: H "The Heat"
  Opis: Młody chłopak, około 22 lat. Przeciętnie zbudowany, nie wyróżnia się spośród równieśników. Ma duże, brązowe oczy i zawsze potargane włosy w tym samym kolorze. Ubiera klasyczny mundur Quincy, ale zawsze podwija rękawy aż do łokci.
  Zwyczajny nastolatek, który ma tylko jeden nawyk. Uwielbia bawić się ogniem. Nosi zawsze przy sobie zapalniczkę i wolnych chwilach patrzy jak zachowuje się ogień. Staje się wtedy bardzo spokojny, jak zaczarowany.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Nathair
  Ranga: I "The Iron"
  Opis: Mężczyzna o długich, czarnych włosach sięgających do pośladków. Ma bystry wyraz twarzy i równie czarne jak włosy, oczy. Na twarzy nosi kilka kolczyków. Kilka zamiast brwi, a inne na nosi i brodzie. W uszach też. Podobno całe jego ciało jest wykolczykowane w przeróżnych miejscach. Jest wysoki, bo ma 187 cm wzrostu, ale bardzo się garbi i wygląda jakby był niższy nawet o jakieś 7-10 cm. Ubiera strój trochę inny niż reszta Stern Ritterów. Zaczynając od szyi - nosi srebrną obrożę, zakłada luźną koszulę z dużym dekoltem, którą wciąga w srebrny pas. Spodnie są bardzo długie, ale wciąga je w wysokie, czarne buty (oficerki).
  Dziwny gościu. Ma zrytą psychikę na punkcie stali, metali. Przez to jego ciało pokrywają wręcz setki kolczyków. Podobno ktoś kiedyś go widział, jak próbował jeść kawałki jakiejś metalowej płyty.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Cadwyn Dee
  Ranga: J "The Jail"
  Opis: Staruszka mająca już około 55 lat. Niska i drobna, ale zawsze próbuje dobrze wyglądać. Ma zawsze kwaśny wyraz twarzy, jakby nic jej nie pasowało. Ma siwe włosy, które czesze na tak zwaną 'pieczarkę'. Drobne usta, drobny nos. Nosi złote okulary i niebieskie kolczyki. Nosi klasyczny mundur, ale rzadko kiedy zdejmuje płaszcz, który ma każdy Quincy.
  Oschła i bardzo niemiła. Nie lubi młodszych kobiet, które należą do Stern Ritterów. Uważa je za puste i dziwne. Patrzy na świat przez pryzmat tego jak było kiedyś, za starych czasów. Nie lubi Bogów Śmierci, a jeszcze bardziej Pustych. Sama też nie jest szczególnie lubiana.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Ysbail
  Ranga: K
  Opis: Bardzo dziwna osoba. Już sam wygląd jest bardzo charakterystyczny. Jest kobietą o naprawdę przyjemnych kształtach. Jednak nikt nie zna jej wyglądu jej twarzy, ponieważ cały czas nosi na głowie kask jaki zakłada się na motor. Wygląda jak zwyczajny, ale ma dorobione uszy, przez co całe nakrycie głowy wygląda jak twarz kota. Prócz tego nosi biały, obcisły, skórzany strój (jednoczęściowy) i białe kozaki.
  Jej głos brzmi, jakby mówiła przez jakiś syntezator mowy. Mimo zagadkowego wyrazu twarzy, wydaje się być zwyczajną kobietą o dosyć łagodnym usposobieniu.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Rhian Eres
  Ranga: L "The Love"
  Opis: Śliczna nastolatka o cudownym i bardzo kobiecym ciele. Jest wysoka, a i tak wspomaga się dodatkowym podwyższeniem w postaci butów na koturnie. Ma ciemno fioletowe włosy, ciemne oczy, drobny nosek i pełne usta. Góra stroju wygląda podobnie jak u innych Quincy, ale zawiązuje różową chustkę dookoła szyi. Zamiast spodni, nosi krótką spódniczkę. Do tego zakłada wysokie, czarne kozaki na koturnie.
  Bardzo atrakcyjna panna. Uwielbia flirtować z mężczyznami, choć nie tylko. Kocha piękno i ma bzika na punkcie swojego wyglądu, dlatego rzadko kiedy walczy. Nie lubi się brudzić, nie znosi smrodu. Lubi za to podjadać słodycze.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Super Boy
  Ranga: M "The Muscles"
  Opis: Bardzo dobrze zbudowany mężczyzna (187 cm i 95 kg). Góra mięśni schowana pod biały strój superbohatera. Nosi obcisły strój z czarnymi wstawkami i dużym kołnierzem. Na twarzy ma maskę z miejscem wyciętym na oczy. Spod maski wychodzi gąszcz blond włosów.
  Mentalnie również uważa się za superbohatera. Pomaga wszystkim, jest głośny i uważa się za cud natury. Silny, szybki i waleczny. Nadawałby się jako główna postać w komiksach Marvela.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Nathan Hafgan
  Ranga: N
  Opis: Starszy mężczyzna koło 45-50 lat. Niski, mierzący raptem 169 cm wzrostu i ważący coś koło 63 kg. Ma spory nos na którym nosi srebrne okulary, brązowe włosy już delikatnie przerzedzone, a także delikatny zarost na twarzy. Ubiera klasyczny mundur Quincy, pod którym ma czarną koszulę i biały krawat.
  Zamulony dziadek. Zanim odpowie na pytanie lub coś zrobi, musi się chwile zastanowić, zebrać i dopiero wykonuje swoje czynności. Często chrząka, bo wiecznie boli go gardło. Uważa, że jest już za stary na wojny i wykonywanie obowiązków Quincy. Niestety jest w dobrych stosunkach z Cesarzem i ten nalegał na piastowanie przez Nathana tak poważnej funkcji.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Finn Laurys
  Ranga: O "The Overkill"
  Opis: Sporych rozmiarów czarnoskóry mężczyzna o delikatnym zarośnie i krótko ostrzyżonych włosach. Ma 200 cm wzorstu i waży 120 kg. Budową przypomina dobrze ulanego Strongamana. Nosi biały mundur Quincy, ale nie nosi rękawiczek.
  Uwielbia jeść, cokolwiek. Ważne, żeby było smaczne i było tego dużo. Jest też leniem i to strasznym. Wolałby spędzać czas na obżeraniu się i spaniu. Jest zwolennikiem ciszy oraz spokoju, ale bardzo łatwo wychodzi z siebie. Nie lubi być nazywany grubasem. Twierdzi, że w większej ilości jego kilogramy to mięśnie.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Grizel Maureen
  Ranga: P "The Power"
  Opis: Kolejna piękna dama w drużynie Quincy. Rudowłosa, wysoka (182 cm) o pięknych kształtach kobieta w wieku około 32 lat. Ma drobny nos i zielone oczy. Ubiera biały, obcisły strój Quincy z czarnymi fragmentami. Na barkach ma srebrne naramienniki, a na nadgarstkach duże bransolety.
  Jest podła i niezbyt lubiana. Próbuje być najlepsza we wszystkim. Często się obraża i nie potrafi z dobrą wolą wykonywać poleceń przełożonego. Woli robić wszystko na własną rękę. Jest chyba najlepiej wyszkoloną wojowniczką z klanu Quincy.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Rigard Wilmot
  Ranga: Q "The Question"
  Opis: Młody (około 19 lat) blondyn. Jest średniego wzrostu i średniej wagi ciała. Wygląda jak zwykły nastolatek. Ma niebieskie oczy i delikatnie odstające uszy. Nosi klasyczny mundur Quincy, a na to często zakłada pelerynę, a na ręce białe rękawiczki.
  Wesoły chłopaczyna. Lubi słuchać muzyki, a jego ulubionym daniem jest Ramen. Podobno jest bardzo inteligentny, choć często udaje idiotę. Nie lubi za to bez, są dla niego za słodkie.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Sorley Lonan
  Ranga: R "The Roar"
  Opis: Drobna dziewczyna w wieku około 17 lat. Ma raptem 160 cm wzrostu i waży około 40 kg. Chudzinka, wygląda jakby nikt jej nie karmił. Ma długie, czerwone włosy, które często spina w długi warkocz. Jak spinki używa symbolu Quincy. Nosi klasyczny strój Quincy, choć jej strój posiada kaptur z 'liskiem'.
  Cicha i spokojna. Jej twarz rzadko wykazuje jakieś emocje. Woli trzymać się gdzieś z boku, nie ingeruje w życie innych przedstawicieli swojej rasy.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Gilmore
  Ranga: S
  Opis: Facet w wieku 34 lat. Mierzy około 174 cm i waży jakieś 78 kg. Ma delikatny zarys mięśni, a jego cera jest bardzo jasna, wręcz biała. Włosy również są jasne, można powiedzieć - białe. Oczy ma w kolorze jasnego brązu. Nosi klasyczny mundur Quincy, ale na głowie zawsze ma wojskowy hełm w moro (biało-czarne).
  Dobrze dogaduje się z Rigardem. Trzymają się razem. Obaj często słuchają muzyki, choć ich gusta są odmienne. Pewnie ta różnica wieku ma na to wpływ.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Manus Mian
  Ranga: T "The Thunderbolt"
  Opis: Wysoki, mierzący około 190 cm i ważący jakieś 90 kg mężczyzna o charakterystycznej fryzurze. Jego blond włosy są zawsze postawione. Na nosie nosi ciemne okulary przeciwsłoneczne. Na lewym barku ma wytatuowaną dużą literę T. Nosi klasyczny mundur, choć kołnierze kombinezonu zasłania jego szyję i część twarzy.
  Bardzo pewny siebie wojownik, który podczas walki zrobi wszystko, żeby wygrać. Bardzo często 'gra' nie czysto. Nieważne czy jest to walka na śmierć i życie, czy po prostu gra w karty.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Bianca Plake
  Ranga: U "The Underbelly"
  Opis: Dziewczyna o dużym biuście. Ma około 30 lat. Wysoka, ale szczupła. Ma dziwne, zielone, długie włosy. Do tego zawsze mocny makijaż, a w uszach ma parę dużych, okrągłych kolczyków. Nosi klasyczny strój Quincy, choć z jej dekoltu 'wylewają się' piersi.
  Jest bardzo dumna z bycia Quincy. Od małego wiedziała kim jest i kim chce zostać. Podobno już w wieku 5 lat potrafiła posługiwać się łukiem. Jej brat to Dorian Plake, jeden z Jagdarmee, który jest zupełnie inny niż siostra.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Ossian Bret
  Ranga: V "The Visionary"
  Opis: Chłopczyk. Ma około 9 lat. Niski i drobny. Ma krótkie blond włosy i szare oczy. Nosi klasyczny mundur Quincy, a na głowie zamiast beretu ma białą czapkę. Podobno dostał ją kiedyś od ważnej osoby, której złożył obietnicę.
  Mówi się, że nie ma rzeczy, której by sobie nie wyobraził. Mimo iż jest dzieckiem, to świetny z niego wojownik. Mówi się, że jego moc jest jedną z najpotężniejszych.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Anndra Brodie
  Ranga: W "The Wind"
  Opis: Mężczyzna w wieku 28 lat. Dobrze zbudowany. Na jego ciele widnieje wiele tatuaży. Ma ciemne, postrzępione włosy, a w uszach dwa kolczyki. Jego strój różni się od innych. Jego strój bardziej przypomina ubranie indian. Wysokie buty, luźne spodnie, czarny pas, a na tułów zakłada kamizelkę z frędzelkami. Wszystko w kolorach bieli.
  Jest przyjacielem Bianki. Lubi z nią przebywać. Oboje są strasznie dumni z bycia Quincy i pokazują to na każdym kroku. Jest mało nowoczesny, woli rozpalić ognisko niż choćby usiąść przy kaloryferze, żeby się ogrzać. Z urządzeń typu telefon. komputer w ogóle nie korzysta.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Gaven von Luthias
  Ranga: X "The X-Asis"
  Opis: Dobrze zbudowany mężczyzna w wieku około 30 lat. Blondyn, o krótki włosach, żółtych włosach i wystającym nosie. Nad lewym okiem posiada bliznę. Na prawym oku (na powiece) znajduje się czarny tatuaż w kształcie X. Nosi klasyczny strój Quincy, choć podwija w nim rękawy i nie nosi rękawiczek.
  Podobno jest jednym z najlepszych strzelców. Mówi się, że trafi nawet do muchy z odległości kilku kilometrów. Silny, szybki, wytrzymały. Istny żołnierz.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Paul Naughton
  Ranga: Y "The Yourself"
  Opis: Starszy mężczyzna w wieku około 50 lat. Siwy, grubszy, z drobnym zarostem. Niezbyt urodziwy, ale zawsze powtarza, że prawdziwe piękno jest w środku. Nosi klasyczny mundur Quincy bez żadnych udziwnień.
  Niezbyt lubi walczyć. Woli atakować z ukrycia. Jego umiejętności pomagają w zaskakiwaniu przeciwnika. Lubi pić mocną kawę.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Arranz
  Ranga: Z "The Zombie"
  Opis: Wysoka (około 190 cm) i bardzo chuda (60g) kobieta. Wygląda wręcz jak szkielet. Ma ciemne włosy i mocno zielone oczy. Z buzi wystają białe ząbki. Ubrana jest w klasyczny strój Quincy, choć zamiast spodni nosi długą spódnicę.
  Jest nieobliczalna, trochę chora psychicznie. Jak jej się coś nie spodoba, wpada w szał. Rzadko kiedy da się ją uspokoić. Uwielbia jak krew przelewa się na polu bitwy.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.


Soldat

  Imię i nazwisko: Kinkaku
  Ranga: Soldat
  Opis: Facet wygląda na około 35 lat. Potężny facet, prawdziwy żołnierz. Mierzy 183 cm i waży jakieś 83 kg. Jest naprawdę dobrze zbudowany, tkanki tłuszczowej trzeba szukać z lupą. Ma wielką, bujną, blond czuprynę, która sięga aż do pasa. Nosi też imitację czarnych rogów, które wystają z fryzury. Ma płaski nos, a jego oczy mają czarne twardówki. Na lewym barku ma czarny tatuaż symbolu Quincy. Nosi klasyczny mundur Quincy, ale nie posiada rękawów. Na ważne misje zakłada charakterystyczną maskę gazową, której używają Soldat.
  Wszyscy mają go za chama i osobę niezwykle bezczelną, choć szczerą. Podobno jego walka opiera się na oszustwach. Jest bezlitosną bestią w walce. Należy do silniejszych Quincy w Soldat. Często kierowany jest na misje, gdzie rozlew krwi jest nieunikniony.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.


Jagdarmee

  Imię i nazwisko: Brian Coldpay
  Ranga: Jagdarmee
  Opis: Średniej budowy mężczyzna (179 cm i 75 kg). Nie jest ani wysoki ani niski. To samo z wagą. Totalnie przeciętny facet, którego można spotkać na ulicy. Ma włosy w dwóch kolorach Czupryna na górze jest rudy, zaś krótsze włosy, które rosną od uszu w dół - czarne. Jego oczy są sporych rozmiarów, a ich odcień to mocna zieleń. Na drobnym nosie znajdują się duże, czarne okulary korekcyjne. Ubiera klasyczny mundur Quincy oraz biały beret na znak, że jest z Jagdarmee.
  Spokojny gościu. Dowodzi częścią wojsk Jagdarmee. Ma mentalność osoby, która lubi podporządkowywać wszystko pod siebie. Nie lubi sprzeciwieństw, a osoby które mu przeszkadzają, często są karane. Wygląda dosyć młodo, ale jego siła pozwoliła objąć mu tak ważne stanowisko.
  Broń duchowa: Ginrei Kojaku przypominający zwykły Kojaku, ale u góry i na dole łuku ma dwie dodatkowe wypustki.  Imię i nazwisko: Dorian Plake
  Ranga: Jagdarmee
  Opis: Średniej budowy mężczyzna (174 cm i 70 kg). Nie jest ani wysoki ani niski. To samo z wagą. Totalnie przeciętny facet, którego można spotkać na ulicy z wyjątkiem włosów. Ma średniej długości włosy w kolorze zielonym. Jego oczy mają kolor niebieski. Pod prawym okiem ma mały tatuaż błyskawicy. Ubiera klasyczny mundur Quincy oraz biały beret na znak, że jest z Jagdarmee.
  Leń. Jeden, wielki leń. Ciągle by spał albo leżał i jadł. Nienawidzi swojej roboty, bo ciągle jest coś do zrobienia. Jest mu obojętne czy jest Quincy, czy jeszcze kimś innym. Po prostu zdecydował, że pójdzie w ślady swoich staruszków i zostanie jednym z Niszczycieli.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.  Imię i nazwisko: Kazuya Hikamaru
  Ranga: Jagdarmee
  Opis: Przeciętny facet. Mierzy około 180 cm, ale jest bardzo szczupły (około 60 kg). Ma bardzo smutny wyraz twarzy. Ciemne oczy i włosy, które sięgają mniej więcej do ramion. Wyglądają, jakby jakiś fryzjer źle go obciął. Ubiera klasyczny strój Quincy, który niczym się nie wyróżnia.
  Facet, który wie po co stał się Niszczycielem. Wypełnia swoje zadania w 100%. Dostaje zadanie do wykonania i bez dwóch słów ją wykonuje. Wygadany, ale spokojny i nie dający wyprowadzić się z równowagi.
  Broń duchowa: Mała kusza; The Magnet - reiatsu ze strzał przyciąga do siebie wszystko co posiada choć cząsteczkę energii duchowej.  Imię i nazwisko: Subaru Konoe
  Ranga: Jagdarmee; Główny Dowódca innych Jagdarmee
  Opis: Drobna dziewczyna o charakterystycznych, dużych, niebieskich oczach. Wygląda jakby dopiero co opuściła liceum. Ma średniej długości jasnobrązowe włosy (prawie rude). Ma przyjemną buzię, wygląda na grzeczną. Góra munduru nie różni się niczym od innych Quincy, ale zamiast spodni nosi krótką spódniczkę, czarne podkolanówki i białe balerinki.
  Jest zbyt poważna jak na swój wiek. Mówi się, że jest jedną z najsilniejszych Jagdarmee jacy kiedykolwiek chodzili po tej ziemi. Nie lubi sprzeciwów. Dowodzi innymi Jagdarmee, łączy ich z 'górą'.
  Broń duchowa: Nie ujawniona.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by
phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen modified v0.3 by warna

| | Darmowe fora | Reklama


One Piece Adventure PBF/RPG

SnM: Naruto PBF

Bleach OtherWorldBlackButlerVampire KnightHogwartDreamRaashtram PBF

 photo srednibaner_zps11a36005.pngDark AgesFantasySekaiPBF

Regnum